Скидки на всі моделі камінів до 20%!

Дзвонить (044) 520-17-15, (050) 875-92-30!

Доставляємо электрокаміни по всій Україні!

Електричні каміни: стиль, комфорт, безпека

Дійсно, електричні каміни, які вже мало чим нагадують декоративні електричні обігрівачі, а є повноцінними опалювальними приладами, сьогодні користуються заслуженою популярністю. Більше того, деякі моделі є основними дизайнерськими елементами інтер'єру, здатними підкреслити і виділити вашу індивідуальність і успішність.

Портали для електрокамінів: ефектність і стиль

Навіть самий кращий електрокамін можна зробити ще більше ексклюзивним, якщо правильно підібрати для нього обрамлення. Портал - це "обличчя" каміна, його оформлення, тобто саме те, що робить вогнище ефектним і стильним інтер'єрним рішенням.

Електричні 3D каміни

Приставні і вбудовувані. Крім того, одна і та ж модель може встановлюватися як окремо, так і вбудовуватися в портал. Ефектні високотехнологічні пристрої, що створюють абсолютну візуальну аналогію полум'я, що горить, тліючого вугілля і диму, що клубочиться.

Електричний камін: купити, і набути комфорту!

Електричні каміни можна використати практично скрізь - головне, щоб був доступ до електромережі. Вони мобільні, легко переносяться і транспортуються. Зовнішній вигляд багатьох моделей електрокамінів настільки хороший, що цілком зможе прикрасити фойє вашої приймальні, банкетний зал ресторану, люкс апартаменти готелю, і, звичайно ж, вашу вітальню.

Електрокаміни

Кращі електричні каміни: Київ оцінив наш асортимент!

Просто увімкніть електрокамін, і через секунду у Вашому будинку стане тепло, комфортно і красиво!

За багато століть свого існування каміни "приміряли" на себе немало ролей: вони були і засобом обігріву, і піччю для приготування їжі, і місцем, біля якого збираються для відпочинку і спілкування. З часом у будинки простого люду прийшли економічніші печі, а камін став неодмінним атрибутом аристократичних особняків і палаців, оскільки тільки дуже багаті люди могли дозволити собі спалювати дорогі поліна лише для того, щоб помилуватися грою полум'я або комфортно провести час біля природного вогнища.

Відтоді мало що змінилося. Камін і сьогодні - ознака стильного, "заможного" інтер'єру. Саме він привносить до інтер'єру елемент розкоші, створює унікальну розслабляючу атмосферу тепла, благополуччя і романтичного затишку!

Поспішаємо вас обрадувати! Цей сайт ми створили спеціально для того, щоб кожен житель України міг детально ознайомитися з останніми моделями кращих електрокамінів і комфортно придбати їх за дуже привабливими цінами! А які ж моделі кращі, запитаєте ви?

На сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що найбільш збалансованим є асортиментний ряд електрокамінів двох виробників:

Електричні каміни Dimplex. Ірландський бренд, що зарекомендував себе у всьому світі. Унікальне поєднання ексклюзивного дизайну і простоти експлуатації. Високі технології плюс європейські стандарти якості і енергоефективності.

Електрокаміни Electrolux – устаткування від світового лідера-виробника побутової техніки. Філософія "продуманого дизайну" робить облаштування  Electrolux максимально комфортними і функціональними. Компанія є одним з лідерів впровадження енергозбережних технологій.

Саме електричні каміни цих виробників ми вирішили запропонувати українському споживачеві, оскільки вважаємо, що наші клієнти мають право розраховувати тільки на саме краще у світі устаткування.

Сучасний камін - електричний! Все тече, все міняється, і на зміну ортодоксальному дров'яному каміну прийшла їх сучасна альтернатива - електрокамін.

Не станемо сперечатися: вид відкритого вогню, потріскування полін, специфічний запах дров'яного каміна - в усьому цьому є своя привабливість. Проте ми живемо в століття, коли на перше місце ставиться максимальний комфорт, безпека і екологічність, і сучасні технології справляються з цими завданнями набагато ефективніше за своїх попередників. Саме тому електричні каміни, ціна яких до того ж значно нижче дров'яних моделей, зберігаючи шарм і елітарність традиційних вогнищ, забезпечують нам набагато більш високий комфорт і безпеку.

Давайте поглянемо на переваги, які нам пропонує електрокамін:

Електричний камін обійдеться вам мінімум в чотири рази дешевше, ніж камін на дровах...

В той же час, традиційні дров'яні каміни - це маса "побічних" ефектів. Окрім ускладненої установки(проектування, наявність димаря), їх експлуатація зв'язана з наявністю кіптяви, гар і виділенням продуктів згорання. Крім того, "мінусами" дров'яних вогнищ є їх негігієнічність, складність в обслуговуванні(топка, чищення) і постійна потреба в дровах.

Таким чином, електрокаміни виглядають набагато привабливіше і вигідніше за класичні дров'яні вогнища. Зі своєю ж декоративною і естетичною функцією вони, завдяки сучасним матеріалам і технологіям дизайну, справляються навіть краще, ніж попередники!

Стилізація електричних камінів

Сучасні електрокаміни здатні чудово вписатися у будь-який дизайн інтер'єру. Величезний вибір стилістичних напрямів, дизайнерські рішення, маса різноманітних обрамлень (порталів для електрокамінів) - усе це допомагає зробити камін прикрасою як класичного, так і ультрамодерного стилю оформлення приміщення. Вивчивши пропозиції, представлені на нашому сайті, ви обов'язково підберете модель каміна, яка гармонійно "зіллється" з вашим інтер'єром:

Класичні електрокаміни – строгий, але розкішний зовнішній вигляд, обробка з натуральних матеріалів (камінь, дерево).

Електрокаміни класу Економ – прості пристрої з недорогих матеріалів, відмінно прикрашають побутовий інтер'єр.

Hi - tech каміни – стильні, сучасні моделі, що частенько мають у своїй конструкції дорогі, специфічні матеріали. Часто стають центральним елементом ексклюзивних інтер'єрів.

Електричні 3D камінів – приставні і вбудовувані. Крім того, одна і та ж модель може встановлюватися як окремо, так і вбудовуватися в портал. Ефектні високотехнологічні пристрої, що створюють абсолютну візуальну аналогію полум'я, що горить, тліючого вугілля і диму, що клубочиться.

Приставні електрокаміни – мобільні пристрої, за бажанням користувача що вмить міняють свою "дислокацію".

Вбудовувані електричні каміни – ці пристрої призначені для вбудовування в стіну, тому про купівлю такого каміна бажано замислитися на стадії ремонту.

Як бачите, переживати про те, що електрокамін, купити який ви вже вирішилися, з якихось причин "не впишеться" у ваш інтер'єр, немає нужди! Відвідавши наш сайт, підібрати електрокамін, що повністю відповідає вашим естетичним перевагам, не складе анінайменших труднощів!

На сторінках цього ресурсу ви знайдете детальні професійні описи усіх моделей, представлених в нашому асортименті камінів, а також корисні рекомендації по вибору і експлуатації устаткування і найвигідніші цінові і акційні пропозиції. Ми упевнені: електрокаміни, купити які в два кліки ви можете на нашому сайті, зроблять ваш будинок ще затишнішим, стильнішим і комфортнішим!